TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vissen met een MSC-keurmerk zijn in principe duurzaam gevangen. De certificering zorgt ervoor dat er geen overbevissing voorkomt en er genoeg vis in de zee blijft om het visbestand op peil te houden. De Keuringsdienst van waarde ontdekt dat er iets vreemds aan de hand is met de makreel. Deze vis ligt momenteel in winkel met én zonder MSC-keurmerk.
Nader onderzoek wijst uit dat de makreel al twee jaar geleden de MSC-status kwijtraakte. Dat zou dus moeten betekenen dat de MSC-makreel die nu in de supermarkt ligt al voor 2019 gevangen is. En wat gebeurde er de afgelopen twee jaar? Is de makreel inmiddels overbevist of zijn er nieuwe vangstmethoden? De Keuringsdienst stapt aan boord van een trawler - een visserschip dat met enorm grote netten vis binnensleept.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film