TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het gebruikelijke kerstconcert van Méér Muziek in de Klas krijgt een voorjaarseditie en dit alles heeft te maken met de verjaardag van de erevoorzitter. Koningin Máxima: een leven vol muziek viert haar vijftigste verjaardag in Koninklijk Theater Carré, met de vorstin als speciale gast. Zij mag genieten van avondvullende optredens van onder meer Tania Kross, Jeroen van der Boom en Roel van Velzen, en uiteraard degenen waar de stichting om draait: muzikale basisschooltalenten.
Carel Kraayenhof is er ook bij en zorgt misschien opnieuw voor een traan. Vlak voor haar huwelijk ontdekte de bandoneonist hoe muzikaal Máxima zelf is. Zij hielp met het uitkiezen van de overige instrumenten voor 'Adiós nonino', de tango die haar uiteindelijk tot tranen roerde.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'