TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een kind opvoeden is voor veel ouders een hele opgave. Fysieke beperkingen, een groot leeftijdsverschil tussen de kinderen, geldzorgen of een drukke baan; van alles kan een gezin onder druk zetten. Elk steuntje in de rug is dan zeer welkom.
Kruispunt volgt deze week een paar vrijwilligers van Steunouder, echtparen die hun huis openstellen en een helpende hand bieden bij de opvoeding. Zoals Albert en Joyce, die als een opa en oma zijn voor Sem. Samen bakken ze pizza, trekken ze eropuit, gewoon de dingen die grootouders met hun kleinkind doen. Moeder Deborah heeft dan even een paar uurtjes lucht. Sem is een druk ventje, zegt Albert. “Hij heeft autisme. Het is pittig, maar ik heb dat menneke inmiddels in mijn hart gesloten en wil hem niet meer kwijt.”
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw
07:44De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam
07:00Programma Olympische Winterspelen dinsdag 10 februari: Zo laat komen Xandra Velzeboer en Jens van 't Wout in actie
07:00GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 februari 2026