TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een kind opvoeden is voor veel ouders een hele opgave. Fysieke beperkingen, een groot leeftijdsverschil tussen de kinderen, geldzorgen of een drukke baan; van alles kan een gezin onder druk zetten. Elk steuntje in de rug is dan zeer welkom.
Kruispunt volgt deze week een paar vrijwilligers van Steunouder, echtparen die hun huis openstellen en een helpende hand bieden bij de opvoeding. Zoals Albert en Joyce, die als een opa en oma zijn voor Sem. Samen bakken ze pizza, trekken ze eropuit, gewoon de dingen die grootouders met hun kleinkind doen. Moeder Deborah heeft dan even een paar uurtjes lucht. Sem is een druk ventje, zegt Albert. “Hij heeft autisme. Het is pittig, maar ik heb dat menneke inmiddels in mijn hart gesloten en wil hem niet meer kwijt.”
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen