TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Huub Stapel trekt in vijf afleveringen van de bron van de Maas in Frankrijk naar waar de rivier in de Noordzee stroomt. Net zoals hij eerder deed met de Rijn. Als kind van de Limburgse plaats Tegelen voelt de acteur/presentator zich wel meer verbonden met de Maas. Hij zwom als klein kind in de rivier.
Aan de oevers van de ‘Meuse’ werd ook Jeanne d’Arc geboren, in Domrémy-la-Pucelle. Stapel bezoekt het dorpje en spreekt met een verre nazaat van de Franse heldin. Hij neemt op zijn route uiteraard ook de tijd voor culinaire hoogstandjes (echte madeleines) en de mooie natuur. Langs de Maas werd ook een van de zwaarste veldslagen in de Eerste Wereldoorlog uitgevochten, waar nog altijd de restanten van te zien zijn. Stapel is onder de indruk van wat hij ziet.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!