TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Steeds meer mensen voelen zich eenzaam. In de live-uitzending Eén tegen eenzaamheid vraagt Omroep MAX aandacht voor dit groeiende probleem. Zo krijgen mensen die zich eenzaam voelen bezoek van minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport Hugo de Jonge en MAX-directeur Jan Slagter. Zij geven hen een lift naar bekenden die ze uit het oog zijn verloren.
En wat doet eenzaamheid met het brein? Hoogleraar klinische neuropsychologie Erik Scherder laat dat zien in een minicollege. Hierin vertelt gedragsbioloog Patrick van Veen ook over eenzaamheid bij dieren. Trijntje Oosterhuis zorgt voor de muziek. Verder vertellen eenzame mensen over hun ervaringen en zit er een belpanel klaar. Hier kunnen mensen hun verhaal kwijt of initiatieven tegen eenzaamheid delen.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk