TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Steeds meer mensen voelen zich eenzaam. In de live-uitzending Eén tegen eenzaamheid vraagt Omroep MAX aandacht voor dit groeiende probleem. Zo krijgen mensen die zich eenzaam voelen bezoek van minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport Hugo de Jonge en MAX-directeur Jan Slagter. Zij geven hen een lift naar bekenden die ze uit het oog zijn verloren.
En wat doet eenzaamheid met het brein? Hoogleraar klinische neuropsychologie Erik Scherder laat dat zien in een minicollege. Hierin vertelt gedragsbioloog Patrick van Veen ook over eenzaamheid bij dieren. Trijntje Oosterhuis zorgt voor de muziek. Verder vertellen eenzame mensen over hun ervaringen en zit er een belpanel klaar. Hier kunnen mensen hun verhaal kwijt of initiatieven tegen eenzaamheid delen.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park