TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Steeds meer mensen voelen zich eenzaam. In de live-uitzending Eén tegen eenzaamheid vraagt Omroep MAX aandacht voor dit groeiende probleem. Zo krijgen mensen die zich eenzaam voelen bezoek van minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport Hugo de Jonge en MAX-directeur Jan Slagter. Zij geven hen een lift naar bekenden die ze uit het oog zijn verloren.
En wat doet eenzaamheid met het brein? Hoogleraar klinische neuropsychologie Erik Scherder laat dat zien in een minicollege. Hierin vertelt gedragsbioloog Patrick van Veen ook over eenzaamheid bij dieren. Trijntje Oosterhuis zorgt voor de muziek. Verder vertellen eenzame mensen over hun ervaringen en zit er een belpanel klaar. Hier kunnen mensen hun verhaal kwijt of initiatieven tegen eenzaamheid delen.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven