TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Victor Mids heeft deze week niet een maar twee bekende Nederlanders te gast in Mindf*ck. Zangeres Maan en rapper Snelle scoorden dit jaar een grote zomerhit met 'Blijven slapen' en zijn goed op elkaar ingespeeld. Toch begrijpen ze zelfs met z'n tweetjes niets van de twee bloedhete illusies die Mids voor hen in petto heeft.
Het is niet voor het eerst dat Maan dankbaar lijdend voorwerp is van de illusionist. Eind 2017 toverde hij in DWDD al eens op bestelling een oliebol met krenten voor haar tevoorschijn en liet hij een champagnefles spoorloos verdwijnen.
Ook laat hij zien hoe je handen kunt schudden zonder een mens aan te raken. Daarnaast geeft Mids weer nieuwe inzichten in de werking van ons brein: het geheugen is met simpele trucs heel goed te trainen.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Schema eerste halve finale Eurovisie Songfestival 2026
09:22Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
09:16Dit is waarom er op maandag 27 april 2026 geen nieuwe aflevering van Kopen Zonder Kijken is
09:13De TV van gisteren: de kijkers van Married at First Sight hebben medelijden met Ferenc
21:29Kijkers opnieuw lovend over Het Verhaal van Nederland – De Tweede Wereldoorlog
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
