TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Gisteren vierde prinses Amalia haar achttiende verjaardag. Veel mensen willen dan hun rijbewijs halen of eigenlijk legaal alcohol drinken, voor Nederlandse troonopvolgers gelden andere tradities. Al verklapte prinses Amalia afgelopen Koningsdag wel dat ze rijlessen had.
Vorige maand kwam een boek over haar uit, geschreven door Claudia de Breij, en nu treedt ze toe tot de Raad van State, het onafhankelijke adviesorgaan voor regering en parlement. Hier maakt ze kennis met de praktijk van wetgeving. Koning Willem-Alexander introduceert zijn dochter, de NOS is er live bij.
Het officiële gedeelte vindt plaats in Paleis Kneuterdijk in Den Haag. De koning, de prinses en vicepresident van de Raad Thom de Graaf houden een korte toespraak, daarna zal Amalia een koningslinde planten in de tuin van het paleis.
De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 21 februari: Nederland in actie bij de massastart
18:12Wauw! Antoinette Rijpma – de Jong pakt goud op de 1.500 meter
15:37Echte Gooische Moeder Leslie Keijzer overweegt emigratie naar Kenia