TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een schouderklopje hebben de Op zoek naar Maria-kandidaten zeker verdiend. Ze beginnen aan de tweede helft van de wedstrijd, waardoor die ene droomrol steeds dichterbij komt. De winnaar zet straks een eigen versie van Maria neer, maar zal waarschijnlijk ook met een schuin oog naar haar voorgangers kijken.
Zoals de sprankelende Julie Andrews, die wel een Golden Globe maar geen Oscar kreeg voor haar vertolking in The sound of music. De film uit 1965 werd toonaangevend, maar toen was de musical al te zien geweest in theaters over de hele wereld. In Nederland ging het stuk in 1964 in première. Vanaf 2002 volgden drie bewerkingen met onder anderen Maaike Widdershoven en Anouk Maas in de rol van de sympathieke gouvernante. Wie wordt de vierde Nederlandse Maria?
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'