TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een schouderklopje hebben de Op zoek naar Maria-kandidaten zeker verdiend. Ze beginnen aan de tweede helft van de wedstrijd, waardoor die ene droomrol steeds dichterbij komt. De winnaar zet straks een eigen versie van Maria neer, maar zal waarschijnlijk ook met een schuin oog naar haar voorgangers kijken.
Zoals de sprankelende Julie Andrews, die wel een Golden Globe maar geen Oscar kreeg voor haar vertolking in The sound of music. De film uit 1965 werd toonaangevend, maar toen was de musical al te zien geweest in theaters over de hele wereld. In Nederland ging het stuk in 1964 in première. Vanaf 2002 volgden drie bewerkingen met onder anderen Maaike Widdershoven en Anouk Maas in de rol van de sympathieke gouvernante. Wie wordt de vierde Nederlandse Maria?
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'