TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een schouderklopje hebben de Op zoek naar Maria-kandidaten zeker verdiend. Ze beginnen aan de tweede helft van de wedstrijd, waardoor die ene droomrol steeds dichterbij komt. De winnaar zet straks een eigen versie van Maria neer, maar zal waarschijnlijk ook met een schuin oog naar haar voorgangers kijken.
Zoals de sprankelende Julie Andrews, die wel een Golden Globe maar geen Oscar kreeg voor haar vertolking in The sound of music. De film uit 1965 werd toonaangevend, maar toen was de musical al te zien geweest in theaters over de hele wereld. In Nederland ging het stuk in 1964 in première. Vanaf 2002 volgden drie bewerkingen met onder anderen Maaike Widdershoven en Anouk Maas in de rol van de sympathieke gouvernante. Wie wordt de vierde Nederlandse Maria?
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los