TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Corona speelt Oerol voor het tweede jaar op rij parten. De organisatie heeft alle festiviteiten afgeblazen, maar Cornald Maas laat het cultuur- en theaterfestival niet ongemerkt voorbij gaan. Maas is neergestreken op Terschelling voor een nieuwe reeks Opium op Oerol. Het Waddeneiland herbergt doorgaans duizenden festivalgangers, ditmaal ontvangt Maas dagelijks slechts één hoofdgast met wie hij praat over de magie van Oerol, hun band met het evenement en de onzekere tijden waarin we leven.
Aan auteur Hanna Bervoets de eer het spits af te bijten. Ze schreef dit jaar het boekenweekgeschenk Wat wij zagen waarin ze de eindeloze stroom nepnieuws, 'alternatieve feiten' en complottheorieën aan de kaak stelt. Dat thema blijkt in de huidige tijd actueler dan ooit.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij