TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Artiesten hebben het niet makkelijk in deze tijd. Het Rijk heeft daarom geld ter beschikking gesteld om hen een platform te bieden. Een van die platforms is het nieuwe Podium pop-up, waarin musici met een verschillende achtergrond samenwerken. Per aflevering gaat een hoofdpersoon naar een voor hem of haar bijzondere plek om daar met muzikanten op te treden. Daarmee verzorgen zij een privéconcert voor de mensen die op deze plek werken.
Als eerste gaat Annet Malherbe dat doen; behalve van acteren houdt zij namelijk ook erg van zingen. Ze treedt op in Hotel Goudfazant samen met muziekgezelschap Club Classique. Iedereen vindt het fijn om weer eens kunnen spelen, daarvoor een honorarium te ontvangen én het hotelpersoneel een hart onder de riem te kunnen steken.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'
09:46De Kwis met Ballen VIPS is vanaf deze datum weer wekelijks te zien
09:27Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix