TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Artiesten hebben het niet makkelijk in deze tijd. Het Rijk heeft daarom geld ter beschikking gesteld om hen een platform te bieden. Een van die platforms is het nieuwe Podium pop-up, waarin musici met een verschillende achtergrond samenwerken. Per aflevering gaat een hoofdpersoon naar een voor hem of haar bijzondere plek om daar met muzikanten op te treden. Daarmee verzorgen zij een privéconcert voor de mensen die op deze plek werken.
Als eerste gaat Annet Malherbe dat doen; behalve van acteren houdt zij namelijk ook erg van zingen. Ze treedt op in Hotel Goudfazant samen met muziekgezelschap Club Classique. Iedereen vindt het fijn om weer eens kunnen spelen, daarvoor een honorarium te ontvangen én het hotelpersoneel een hart onder de riem te kunnen steken.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'