TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Artiesten hebben het niet makkelijk in deze tijd. Het Rijk heeft daarom geld ter beschikking gesteld om hen een platform te bieden. Een van die platforms is het nieuwe Podium pop-up, waarin musici met een verschillende achtergrond samenwerken. Per aflevering gaat een hoofdpersoon naar een voor hem of haar bijzondere plek om daar met muzikanten op te treden. Daarmee verzorgen zij een privéconcert voor de mensen die op deze plek werken.
Als eerste gaat Annet Malherbe dat doen; behalve van acteren houdt zij namelijk ook erg van zingen. Ze treedt op in Hotel Goudfazant samen met muziekgezelschap Club Classique. Iedereen vindt het fijn om weer eens kunnen spelen, daarvoor een honorarium te ontvangen én het hotelpersoneel een hart onder de riem te kunnen steken.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit