TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Artiesten hebben het niet makkelijk in deze tijd. Het Rijk heeft daarom geld ter beschikking gesteld om hen een platform te bieden. Een van die platforms is het nieuwe Podium pop-up, waarin musici met een verschillende achtergrond samenwerken. Per aflevering gaat een hoofdpersoon naar een voor hem of haar bijzondere plek om daar met muzikanten op te treden. Daarmee verzorgen zij een privéconcert voor de mensen die op deze plek werken.
Als eerste gaat Annet Malherbe dat doen; behalve van acteren houdt zij namelijk ook erg van zingen. Ze treedt op in Hotel Goudfazant samen met muziekgezelschap Club Classique. Iedereen vindt het fijn om weer eens kunnen spelen, daarvoor een honorarium te ontvangen én het hotelpersoneel een hart onder de riem te kunnen steken.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'
08:56Tijl Beckand neemt 'met een beetje pijn in mijn hart' afscheid van Het Perfecte Plaatje Op Reis
07:45De TV van gisteren: seizoensslot Zeeman Confronteert verbijstert kijkers en nostalgie in WK-special De Reünie