TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Als nieuwe aanwinst van Omroep MAX mag Dionne Stax niet ontbreken in Sterren Op Het Doek. Doorgaans laat de 37-jarige presentatrice weinig over haar privéleven los, maar voor Özcan Akyol maakt ze een uitzondering. Ze nodigt hem en de drie schilders uit om naar haar geboorteplaats Boxmeer te komen voor de poseersessie.
Terwijl de kunstenaars hun eerste schetsen maken, blikt ze met Eus terug op haar werk, leven en het lastige jaar dat ze achter de rug heeft. Grote vraag is welk werk haar het meeste weet te raken. Stax houdt niet van witte muren, dus de kans is groot dat haar keus op een kleurrijk portret valt. Zoals altijd gaan de twee andere werken onder de hamer. Tot nu toe bracht een portret van Frank Boeijen met ruim 15.000 euro het meeste op.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers