TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De ingrediënten: een grote transparante ruimte, zenuwslopende spelletjes, Gordon als presentator en duo’s die 100.000 euro kunnen winnen. Ze vormen de razendspannende spelshow The cube, enorm populair in Engeland en dankzij SBS 6 vanaf nu ook in Nederland op televisie. Met negen levens op zak spelen koelbloedige duo’s zeven spelletjes, waarin ze steeds meer geld bij elkaar kunnen spelen.
De opdrachten die de kandidaten krijgen lijken niet zo moeilijk, maar in die grote kubus en met het risico levens te verliezen, valt het niet bepaald mee. Probeer maar eens met een blinddoek om over obstakels te stappen of iets te bouwen terwijl de vloer in beweging is. Welke deelnemers houden het hoofd koel en gaan met een lekker geldbedrag naar huis?
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten