TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dit seizoen zijn er in The voice of Holland niet zes maar acht rondes met blind auditions. Dat betekent dat Ali B, Anouk, Jan Smit en Waylon de komende twee weken nog in hun rode draaistoelen op zoek gaan naar de laatste talenten om hun teams compleet te maken.
Met twee maanden aan auditie-afleveringen vroegen kijkers zich af waarom de coaches en presentatoren Chantal Janzen en Martijn Krabbé week na week dezelfde kleding dragen. Dat komt zeker niet door inspiratieloze stylisten, het is een bewuste keus van de productie. Elke aflevering is samengesteld uit opnames van verschillende auditiedagen. Als iedereen steeds iets anders draagt, leidt dat maar af. Vanaf vrijdag 29 januari, als de battles losbarsten, draagt iedereen weer een gloednieuw setje.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur