TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dit seizoen zijn er in The voice of Holland niet zes maar acht rondes met blind auditions. Dat betekent dat Ali B, Anouk, Jan Smit en Waylon de komende twee weken nog in hun rode draaistoelen op zoek gaan naar de laatste talenten om hun teams compleet te maken.
Met twee maanden aan auditie-afleveringen vroegen kijkers zich af waarom de coaches en presentatoren Chantal Janzen en Martijn Krabbé week na week dezelfde kleding dragen. Dat komt zeker niet door inspiratieloze stylisten, het is een bewuste keus van de productie. Elke aflevering is samengesteld uit opnames van verschillende auditiedagen. Als iedereen steeds iets anders draagt, leidt dat maar af. Vanaf vrijdag 29 januari, als de battles losbarsten, draagt iedereen weer een gloednieuw setje.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!