TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dit seizoen zijn er in The voice of Holland niet zes maar acht rondes met blind auditions. Dat betekent dat Ali B, Anouk, Jan Smit en Waylon de komende twee weken nog in hun rode draaistoelen op zoek gaan naar de laatste talenten om hun teams compleet te maken.
Met twee maanden aan auditie-afleveringen vroegen kijkers zich af waarom de coaches en presentatoren Chantal Janzen en Martijn Krabbé week na week dezelfde kleding dragen. Dat komt zeker niet door inspiratieloze stylisten, het is een bewuste keus van de productie. Elke aflevering is samengesteld uit opnames van verschillende auditiedagen. Als iedereen steeds iets anders draagt, leidt dat maar af. Vanaf vrijdag 29 januari, als de battles losbarsten, draagt iedereen weer een gloednieuw setje.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: NPO Doc: De non en de wegwerpkinderen, Payback: Hoe ver zou jij gaan?, Red Heat
21:13Jeangu Macrooy over Songfestival-boycot AVROTROS: 'Heel sterk, maar niet leuk' (video)