TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Na twee afleveringen begint het al te wennen dat Anouk niet zelf in de rode draaistoel zit bij The voice of Holland. De Haagse is uitsluitend te zien op een beeldscherm, wat haar de eerste virtuele Voice-coach ter wereld maakt. Anouk coacht niet vanuit huis, maar zit achter de schermen in een hermetisch afgesloten ministudio om de kans dat ze het coronavirus oploopt te minimaliseren.
Die unieke positie levert Anouk overigens geen voordeel op: ze ziet niets meer dan haar collega’s in de zaal. Ook zij moet drukken om te zien wie er optreedt. Haar collega’s Ali B, Waylon en Jan Smit vinden het ook wel makkelijk dat Anouk niet fysiek aanwezig is bij de opnames, een scherm valt immers makkelijker te negeren. Maar ook een virtuele Anouk is een geduchte tegenstander.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel
06:47Vanavond op TV: André Rieu op het Vrijthof 2025, Oh, wat een jaar!, Spanglish