TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een trieste aanleiding bracht de broers Ferdi en Rob Bolland na een jarenlange ruzie weer samen in 2020. Rob is namelijk ongeneeslijk ziek en heeft niet meer lang te leven. Hun gesprek met Ivo Niehe in deze TV show zien beiden dan ook als een afronding van hun carrière.
Al op jonge leeftijd lieten ze er geen gras over groeien. Muziek maken en beroemd worden, dat was hun missie. Die slaagde, en hoe: vanaf de jaren 80 schreven en produceerden ze de grootste hits voor nationale en internationale sterren als Status Quo en Falco. Totdat hun intensieve samenwerking de broers juist in 2000 uiteen dreef. Zonde, zeggen ze nu. ”Je komt erachter dat die ruzie om allemaal triviale dingen gaat. Dingen die er simpelweg niet toe doen", zei Ferdi vorig jaar bij Op1.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur