TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een trieste aanleiding bracht de broers Ferdi en Rob Bolland na een jarenlange ruzie weer samen in 2020. Rob is namelijk ongeneeslijk ziek en heeft niet meer lang te leven. Hun gesprek met Ivo Niehe in deze TV show zien beiden dan ook als een afronding van hun carrière.
Al op jonge leeftijd lieten ze er geen gras over groeien. Muziek maken en beroemd worden, dat was hun missie. Die slaagde, en hoe: vanaf de jaren 80 schreven en produceerden ze de grootste hits voor nationale en internationale sterren als Status Quo en Falco. Totdat hun intensieve samenwerking de broers juist in 2000 uiteen dreef. Zonde, zeggen ze nu. ”Je komt erachter dat die ruzie om allemaal triviale dingen gaat. Dingen die er simpelweg niet toe doen", zei Ferdi vorig jaar bij Op1.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip