TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het is al gezellig druk in de eenkamerwoning waar de negentienjarige Naomy en haar vriend Sharvertico met hun eenjarige dochtertje wonen. In Vier handen op één buik is te zien dat het er binnenkort nóg wat voller is, want het stel verwacht ongepland een tweede baby. Dat is best stressvol en zoveel toekomstige drukte in het kleine huis past helemaal niet in het straatje van Naomy, die graag de controle over alles heeft.
Sharvertico staat er juist een stuk relaxter in. Toch is de aanstaande moeder uiteindelijk gedwongen om niet overal bovenop te zitten. Omwille van de baby moet ze het namelijk wat rustiger aan doen. Dat blijkt erg lastig. Gelukkig krijgt ze steun van hockeyer Ellen Hoog, die zelf in maart 2019 moeder werd van dochter Bowie.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond