TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De tweeling Suus en Saar van de negenkoppige familie Geerts is jarig. Er wordt voor ze gezongen, er is confetti en ze krijgen allebei een fiets. In het weekend, als de familie op visite komt in Waar doen ze het van?, vieren ze de verjaardagen van alle gezinsleden in één keer. Anders wordt het te duur. Kinderfeestjes zijn om dezelfde reden afgeschaft. “Een speurtocht en een knutselwerkje worden niet meer gewaardeerd,” weet Geerts.
In miljonairsgezin Azimi wordt de vijfde verjaardag van Isabella gevierd met een feestje van 1700 euro. Bij familie De Vrind, die 75.000 euro schuld heeft, gaat de droger kapot en berekenen ze alvast de kerstinkopen. Giovanna bekijkt samen met Isabella de hoogte van het kostgeld dat haar dochter betaalt. Kan dat omhoog?
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde