TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Voordat Rico Verhoeven en Jamal Ben Saddik in de ring treden kun je diverse gevechten volgen via streamingdienst KIJK. Heel het voorprogramma van Glory 79 is live en gratis te zien in Nederland. Het festijn begint om 18 uur.
Anders wordt het met de strijd om de wereldtitel in het zwaargewicht. Organisatie Glory houdt de rechten van het gevecht tussen Rico Verhoeven en Jamal Ben Saddik in eigen hand.
Dat wil zeggen dat je het spektakel wel live kunt zien, maar dat je een ticket moet kopen bij Glory zelf. Dit eenmalige toegangsbewijs kost €19,99 en de wedstrijd start om 20.00 uur.
Deze twee kickboksers vochten al twee keer eerder tegen elkaar. De eerste keer won Jamal Ben Saddik, de tweede keer won Rico Verhoeven. Dat wordt dus spannend.
Het volledige programma, vanuit het GelreDome in Arnhem, ziet er als volgt uit.
Vanaf 18:00 uur, gratis via KIJK
Vanaf 20.00 uur, pay per view via Glory
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur