TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het podium van Sterren muziekfeest op het plein staat dit jaar op de Oude Markt van Enschede. Tijdens dit eerste deel van het muziekfestijn bouwt een keur aan Nederlandse artiesten er een gezellig feestje met een razendenthousiast publiek. Onder meer Gerard Joling, Lee Towers en André Hazes zijn hiervoor gestrikt, net als Frans Duijts en Jeroen van der Boom.
Jan Smit neemt opnieuw de presentatie in handen en zingt natuurlijk ook paar nummers uit zijn eigen repertoire. In december vindt de wintereditie plaats onder de naam Muziekfeest van het jaar. De koude buitenlucht maakt dan plaats voor de warme zaal van de Ziggo Dome. Tijdens dit concert staan deels dezelfde namen op het podium, aangevuld met artiesten als Glennis Grace en Rowwen Hèze.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker