TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Deze aflevering van Ik vertrek uit 2013 was de favoriet van radioduo Coen en Sander in de terugkijkserie 10 jaar Ik vertrek. Hoe zat het ook alweer? Peter en Paula vertrekken in 2013 naar Denemarken. Ze verbouwen een boerderij tot woonhuis voor henzelf en een appartement voor de verhuur. Op de lap grond eromheen komen vier blokhutten en een natuurcamping. Maar zoals dat gaat in Ik vertrek, is de taalbarrière groter dan gedacht, komt de bodem van de spaarpot al snel in zicht en moeten de twee alles op alles zetten om klanten binnen te halen. Inmiddels weten we dat Peter en Paula redelijk wat succes hebben met hun camping én de Biodanzalessen van Paula, maar in deze herhaling is het nog heel spannend of hun grootse plannen wel realistisch zijn.
Biodanza is een combinatie van vrije dans, muziek en contact maken met een ander. Verbinding en levensvreugde staan daarbij centraal, staat op de website van de Vereniging Biodanza docenten Nederland. Ook Paula is zo'n docent. In Nederland had ze al een dansschool en ze wilde ook in Denemarken met Biodanza aan de slag. Radio-dj’sCoen en Sander waren diep onder de indruk van de spirituele danssessies. “Als bewegen op muziek voetbal is, dan is Biodanza Johan Cruijff”, omschreef Sander Lantinga het. Toen hen twee jaar later werd gevraagd naar hun favoriete aflevering van Ik vertrek, hoefden ze niet lang na te denken.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers