TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In Onze boerderij is Yvon Jaspers nog altijd in Canada bij boer Riks. De melkveehouder emigreerde onder meer naar dat land vanwege de strenge Nederlandse wetgeving. Achteraf gezien blijken de Europese regels echter toch niet zo slecht te zijn.
Het volgende bezoek brengt Yvon aan tomatenkweker Leo. Als 18-jarige nam hij met zijn broer het destijds kleine bedrijf van zijn vader over. Tegenwoordig is het een van de grootste kwekerijen van Nederland. Het Boer zoekt vrouw-koppel Frans en Léonie heeft een bewogen jaar achter de rug. Door de nieuwe fosfaatwetgeving moesten de twee melkveehouders een groot deel van hun vee laten slachten. De gevolgen hiervan zijn nog altijd voelbaar. Niet alleen in hun boerenbedrijf, maar ook in het persoonlijke leven van het stel.
Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen
08:44De TV van gisteren: Gouden Televizier-Ring Gala blijft kijkcijferhit, maar levert fors in ten opzichte van vorig jaar
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Dokter Deen, 65
06:00Zo stream je het tweede seizoen van de streaming-editie van Wie Is de Mol? helemaal gratis
05:09Alle winnaars van het Gouden Televizier-Ring Gala 2026 op een rij