TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Willibrord Frequin is een van de opvallendste verschijningen in Beter laat dan nooit. Niet alleen vanwege zijn permanent brommerige uitstraling, maar vooral vanwege zijn kledingkeuze. Weer of geen weer, de tv-journalist verschijnt ten tonele in een smetteloos overhemd, met een kleurige stropdas en uiteraard een bijpassende pochet in zijn jasje.
Barrie Stevens, Gerard Cox en Peter Faber letten veel minder op hun kleding, het is immers een gezellig uitje. Maar die houding is Willibrord een doorn in het oog en hij staat er deze keer op dat zijn reisgenoten in de revisie gaan. Dan zijn ze in hun volgende bestemming op de goede plek: Hanoi. De Vietnamese hoofdstad heeft diverse kledingmakers die binnen een dag een op maat gemaakte outfit kunnen leveren.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'