TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De rijdende rechter mag deze week een uitspraak doen in een zaak over een kapotte mobiele telefoon. Opmerkelijk genoeg was deze telefoon compleet total loss ná een reparatie. Reparateur Azim Said werd Ilonka Kuipers aangeraden door een vriendin en ze liet dan ook vol vertrouwen de batterij van haar mobiele telefoon bij hem vervangen.
Azim waarschuwde Ilonka wel van tevoren: bij dit type telefoons kan er schade ontstaan in het glazen omhulsel. Ilonka besluit het risico te nemen. Maar als ze de telefoon een uurtje later komt ophalen schrikt ze enorm: hij is volledig kapot. Azim zegt dat hij haar gewaarschuwd heeft en dat hij daarom dus ook niks gaat vergoeden. Ilonka is het hier niet mee eens. Wat vindt rijdende rechter mr. John Reid van dit geschil?
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk