TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De rijdende rechter mag deze week een uitspraak doen in een zaak over een kapotte mobiele telefoon. Opmerkelijk genoeg was deze telefoon compleet total loss ná een reparatie. Reparateur Azim Said werd Ilonka Kuipers aangeraden door een vriendin en ze liet dan ook vol vertrouwen de batterij van haar mobiele telefoon bij hem vervangen.
Azim waarschuwde Ilonka wel van tevoren: bij dit type telefoons kan er schade ontstaan in het glazen omhulsel. Ilonka besluit het risico te nemen. Maar als ze de telefoon een uurtje later komt ophalen schrikt ze enorm: hij is volledig kapot. Azim zegt dat hij haar gewaarschuwd heeft en dat hij daarom dus ook niks gaat vergoeden. Ilonka is het hier niet mee eens. Wat vindt rijdende rechter mr. John Reid van dit geschil?
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Partnerbijdrage
Peter Faber na ziekenhuisopname: 'Artsen zijn positief'
10:40Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4