TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De beelden die in de zomer van 1995 vanuit Bosnië de Nederlandse woonkamers binnenkwamen, werden in het collectief geheugen gegrift. Een kwarteeuw later staat NOS 25 jaar na Srebrenica stil bij de massaslachting die Dutchbat niet kon voorkomen.
Het startpunt is een terugblik op de herdenking die eerder op de dag plaatsvond bij het Srebrenica-Potocari Herdenkingsmonument in Srebrenica. Daarna volgen reportages waarin vluchtelingen en Dutchbatters vertellen hoe ze het drama hebben verwerkt. De val van Srebrenica is nog altijd geen afgesloten hoofdstuk. Veel veteranen gaan gebukt onder psychische klachten. En nabestaanden van de vermoorde mannen stappen naar het Europese Hof om de Nederlandse staat voor een groot deel aansprakelijk te stellen.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij