TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De beelden die in de zomer van 1995 vanuit Bosnië de Nederlandse woonkamers binnenkwamen, werden in het collectief geheugen gegrift. Een kwarteeuw later staat NOS 25 jaar na Srebrenica stil bij de massaslachting die Dutchbat niet kon voorkomen.
Het startpunt is een terugblik op de herdenking die eerder op de dag plaatsvond bij het Srebrenica-Potocari Herdenkingsmonument in Srebrenica. Daarna volgen reportages waarin vluchtelingen en Dutchbatters vertellen hoe ze het drama hebben verwerkt. De val van Srebrenica is nog altijd geen afgesloten hoofdstuk. Veel veteranen gaan gebukt onder psychische klachten. En nabestaanden van de vermoorde mannen stappen naar het Europese Hof om de Nederlandse staat voor een groot deel aansprakelijk te stellen.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten