TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Tien jaar was Ronald Goedemondt toen hij wist dat hij cabaretier wilde worden. In de plaatselijke videotheek huurde de jonge Eindhovenaar de videoband van de show Delirious van Eddie Murphy en was er meteen weg van. “Ik had nog nooit stand-up gezien. Ik was direct verkocht. Dit was wat ik wilde”, aldus Goedemondt in een interview met De Volkskrant.
En hij voegde daad bij woord. Op zijn 24ste sloot Ronald zich aan bij het collectief Comedytrain en vier jaar later won hij zowel de jury- als publieksprijs van Cameretten, het oudste cabaretfestival van Nederland. Inmiddels is de cabaretier ook op tv een bekend gezicht dankzij de grappige sketches van het programma Sluipschutters (BNNVARA). De De R van Ronald (2013) is Goedemondts vijfde avondvullende show.
De R van Ronald zie je vrijdag om 22.30 uur op Ziggo TV, de zender waar de provider een impressie geeft van het tv- en on demand-aanbod van Ziggo. Het station is exclusief voor Ziggo-abonnees te vinden op kanaal 13. De voorstelling deze week ook on demand beschikbaar voor alle klanten met digitale televisie van Ziggo.
Vanavond op TV: Break free, Over de A4, Venom: Let There Be Carnage
23:09Realityserie Yolanthe Cabau krijgt tweede seizoen: 'Ook minder leuke dingen worden gefilmd'
22:22Kopen Zonder Kijken: kijkers genieten van droomhuis Boukje en Bob (met roze wc)
16:16Video: Familie Jelies vertelt wat we kunnen verwachten in nieuw seizoen Jelies & Gnodde Grote Gezinnen Emigreren
14:58Video: Greetje Hakvoort en vriend Bert blikken terug op breuk in Urk!