TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Tien jaar was Ronald Goedemondt toen hij wist dat hij cabaretier wilde worden. In de plaatselijke videotheek huurde de jonge Eindhovenaar de videoband van de show Delirious van Eddie Murphy en was er meteen weg van. “Ik had nog nooit stand-up gezien. Ik was direct verkocht. Dit was wat ik wilde”, aldus Goedemondt in een interview met De Volkskrant.
En hij voegde daad bij woord. Op zijn 24ste sloot Ronald zich aan bij het collectief Comedytrain en vier jaar later won hij zowel de jury- als publieksprijs van Cameretten, het oudste cabaretfestival van Nederland. Inmiddels is de cabaretier ook op tv een bekend gezicht dankzij de grappige sketches van het programma Sluipschutters (BNNVARA). De De R van Ronald (2013) is Goedemondts vijfde avondvullende show.
De R van Ronald zie je vrijdag om 22.30 uur op Ziggo TV, de zender waar de provider een impressie geeft van het tv- en on demand-aanbod van Ziggo. Het station is exclusief voor Ziggo-abonnees te vinden op kanaal 13. De voorstelling deze week ook on demand beschikbaar voor alle klanten met digitale televisie van Ziggo.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'