TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Tien jaar was Ronald Goedemondt toen hij wist dat hij cabaretier wilde worden. In de plaatselijke videotheek huurde de jonge Eindhovenaar de videoband van de show Delirious van Eddie Murphy en was er meteen weg van. “Ik had nog nooit stand-up gezien. Ik was direct verkocht. Dit was wat ik wilde”, aldus Goedemondt in een interview met De Volkskrant.
En hij voegde daad bij woord. Op zijn 24ste sloot Ronald zich aan bij het collectief Comedytrain en vier jaar later won hij zowel de jury- als publieksprijs van Cameretten, het oudste cabaretfestival van Nederland. Inmiddels is de cabaretier ook op tv een bekend gezicht dankzij de grappige sketches van het programma Sluipschutters (BNNVARA). De De R van Ronald (2013) is Goedemondts vijfde avondvullende show.
De R van Ronald zie je vrijdag om 22.30 uur op Ziggo TV, de zender waar de provider een impressie geeft van het tv- en on demand-aanbod van Ziggo. Het station is exclusief voor Ziggo-abonnees te vinden op kanaal 13. De voorstelling deze week ook on demand beschikbaar voor alle klanten met digitale televisie van Ziggo.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari
22:09Shorttracker Jens van 't Wout wint goud in ongelooflijk spannende finale
21:51Shorttracker Xandra Velzeboer maakt favorietenrol op 500 meter waar: GOUD!
20:44Ferry Doedens reageert na ophef over โheftigeโ trailer Ferry Lost
15:01De eerste beelden van het nieuwe seizoen Urk! zijn verschenen