TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Al vijftien jaar vormt Sander Lantinga met Coen Swijnenberg een radioduo. Een mooi moment om stil te staan bij wat zo’n duoschap met iemand doet. In Sander en het mysterie van de legendarische duo’s onderzoekt Lantinga wat andere koppels van hun samenwerking vinden. ‘Na vijftien jaar huwelijk vragen de beste stellen zich af: hoe staan we ervoor? In deze serie stel ik mezelf ook die vraag. Want is een duo zijn een vloek of een zegen? Altijd rekening moeten houden met de ander kan lastig zijn. Maar het kan juist ook het beste resultaat opleveren.'
In gesprek met bekende koppels ontrafelt Sander het mysterie van wat een duo succesvol maakt. In de eerste aflevering praat hij met Carlo Boszhard en Irene Moors, en met Arjan Ederveen, Theo van het duo Theo en Thea.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie