TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ajax presteert niet alleen in de Champions League, de club wil ook volop meedoen in de Bijzondere Eredivisie, een competitie voor kinderen vanaf tien jaar met een verstandelijke of motorische beperking. Ajax is een van de vele profclubs die een team afvaardigen en de spelers trainen al keihard om goed voorbereid aan de start te verschijnen.
FC De Helden-presentator Klaas van Kruistum neemt een kijkje op het veld in Amsterdams. In Friesland is sc Heerenveen nog volop bezig met het selecteren van talent. Een gouden kans voor de tienjarige Bohdi, die een chromosoomafwijking heeft. Jarenlang keek hij toe hoe tweelingbroer Pepijn in de reguliere competitie speelde. Nu wil hij dolgraag zelf het blauwwitte shirt aantrekken. Kan hij de trainers overtuigen?
De TV van gisteren: RTL 4 weerloos met herhalingen Ruben Nicolai
06:47Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update