TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De uitzending kon op veel positieve geluiden van de kijkers rekenen, want 1998 bleek voor velen een jaar waar ze met plezier aan terugdenken. Onder andere de Furby, Janet Jackson en de Amerikaanse hotdogs kwamen terug in het programma, waar druk over werd getwitterd.
#ohwateenjaar @CBoszhard @chantaljanzen ik moet opeens heel erg aan Rick denken met deze outfit 😂 “ik ben Rick en ik heb een Tick en dat is mooootoorrijdeeennnn. pic.twitter.com/aeKrVzP1kb — Talitha (@talithawallet) December 12, 2020
#ohwateenjaar #guiltypleasure #ikhoudrvan @chantaljanzen doet et echt leuk! 1998....het jaar dat ik DE opleiding inging...#politie #pomb #dispatch #stilllovemyjob — micmarat (@micmarat) December 12, 2020
Geweldig die Telekids button bij Carlo #ohwateenjaar #jeugdsentiment — Martin Klop ツ (@martinklop) December 12, 2020
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen