TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat heeft Bankzitters dinsdagmiddag aangekondigd tijdens een persconferentie in de AFAS Live.
De band vindt dat het tijd is voor een frisse wind, die alle regels doorbreekt. Ze volgen het Eurovisie Songfestival al jaren op de voet en denken dat zij met hun nummer een serieuze kans hebben. In een video laat Bankzitters weten dat zij als geen ander weten hoe zij een brede doelgroep aan moeten spreken en er alles aan zullen doen om een optreden van Europees niveau te kunnen neerzetten.
Bankzitters bestaat uit Milo ter Reegen, Koen van Heest, Raoul de Graaf, Matthyas het Lam en Robbie van de Graaf. Ze begonnen met het maken van video's op YouTube en zijn zo de muziekwereld ingerold. Veel podiumervaring hebben de vijf mannen niet en ook op vocaal vlak moet er nog een hoop geoefend worden, vertellen ze in de video.
Bankzitters hopen op 13 januari 2024 al gekozen te zijn om Nederland te vertegenwoordigen en hopen die dag een preview van hun nummers te kunnen laten horen tijdens hun vandaag aangekondigde show in de AFAS Live.
Video: Victor Reinier is bezig met nieuwe plannen voor een comeback
08:58Dit programma vervangt Marble Mania op SBS6
08:00Carlo Boszhard doet een bekentenis: 'Ik durf dat eindelijk te zeggen'
07:31De TV van gisteren: MAX Vakantieman grote winnaar van de dag
07:00GTST Spoilers - maandag 23 t/m donderdag 26 juni 2025