TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
AVROTROS maakte donderdag om vier uur bekend dat Claude de inzending is die naar Basel gaat.
Claude is door het dolle heen dat hij Nederland mag vertegenwoordigen. Zelf keek hij het Eurovisie Songfestival voor het eerst als tienjarig jongetje. Hij durfde er niet over te dromen dat hij zelf ooit op het liedjesfestijn zou staan.
Eva probeerde iets los te peuteren over het liedje. Het enige wat hij kwijt wilde was dat het tweetalig is: "Maar welke twee talen, wil ik nog wel geheim houden." Het nummer is heel vers want hij schreef het op 6 november dit jaar.
De selectiecommissie is in ieder geval enthousiast. "Wij vonden dit met z'n allen, het beste liedje. We waren met z'n allen zeer, zeer, zeer enthousiast", vertelde Sander Lantinga. "De eerste keer had ik kippenvel en de tweede keer ook. En normaal is dat niet zo", stelde Carolien Borgers.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij