TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Let op: Spoilers!
Het doek valt als eerste voor de Toffe Peer. Zanger Mart Hoogkamer kwam tevoorschijn. Ook de IJsbeer moest het strijdtoneel verlaten en dit pak werd met stijl gedragen door Edson da Graça.
Uiteindelijk ging het tussen Het Nijlpaard en De Uil. De Uil werd bekroond als winnaar en dat betekende dat ook Het Nijlpaard zich eerst moest onthullen. En het was: Kim Lian van der Meij.
De Uil ontroerde het publiek en de jury met het nummer Voilà. En wie is dan de persoon in het kostuum van De Uil? Het is niemand minder dan Simone Kleinsma.
De grande dame verdiepte zich in het leven van een uil om er echt zo goed mogelijk op te lijken. Ze moet bekennen dat dit best zwaar was. "Een uil zit heel vaak stil, en dat hoofd gaat maar heen en weer. Ik heb zó veel spierpijn gehad in het begin!", aldus Kleinsma. Maar het was allemaal niet voor niets.
Rivkah op het Veld deelt haar kijktips: 'Deze serie is zo goed geschreven en geacteerd'
09:50Wanneer begint het nieuwe seizoen van The Masked Singer?
09:15Wanneer is de finale van Expeditie Robinson 2026 te zien?
08:55De TV van gisteren: Race across the World-kijkers zijn klaar met Irene van de Laar
06:47Vanavond op TV: Meisjes van de Goede Herder, De hygiënepolitie, Peppermint
Een nieuwe generatie voegt zich in Expend4Bles bij ’s werelds beruchtste huurlingen.
