TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Let op: Spoilers!
Het doek valt als eerste voor de Toffe Peer. Zanger Mart Hoogkamer kwam tevoorschijn. Ook de IJsbeer moest het strijdtoneel verlaten en dit pak werd met stijl gedragen door Edson da Graça.
Uiteindelijk ging het tussen Het Nijlpaard en De Uil. De Uil werd bekroond als winnaar en dat betekende dat ook Het Nijlpaard zich eerst moest onthullen. En het was: Kim Lian van der Meij.
De Uil ontroerde het publiek en de jury met het nummer Voilà. En wie is dan de persoon in het kostuum van De Uil? Het is niemand minder dan Simone Kleinsma.
De grande dame verdiepte zich in het leven van een uil om er echt zo goed mogelijk op te lijken. Ze moet bekennen dat dit best zwaar was. "Een uil zit heel vaak stil, en dat hoofd gaat maar heen en weer. Ik heb zó veel spierpijn gehad in het begin!", aldus Kleinsma. Maar het was allemaal niet voor niets.
Partnerbijdrage
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
22:29RTL Boulevard ontroert kijkers met speciale uitzending over Peter R. de Vries
18:12Tim Hofman interviewt BN'ers in nieuwe serie
15:34Koningsdag 2027 wordt in deze stad gevierd
14:24Dieter Coppens komt met bijzonder nieuw programma Wildlife naar NPO 3