TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Let op: Spoilers!
Het doek valt als eerste voor de Toffe Peer. Zanger Mart Hoogkamer kwam tevoorschijn. Ook de IJsbeer moest het strijdtoneel verlaten en dit pak werd met stijl gedragen door Edson da Graça.
Uiteindelijk ging het tussen Het Nijlpaard en De Uil. De Uil werd bekroond als winnaar en dat betekende dat ook Het Nijlpaard zich eerst moest onthullen. En het was: Kim Lian van der Meij.
De Uil ontroerde het publiek en de jury met het nummer Voilà. En wie is dan de persoon in het kostuum van De Uil? Het is niemand minder dan Simone Kleinsma.
De grande dame verdiepte zich in het leven van een uil om er echt zo goed mogelijk op te lijken. Ze moet bekennen dat dit best zwaar was. "Een uil zit heel vaak stil, en dat hoofd gaat maar heen en weer. Ik heb zó veel spierpijn gehad in het begin!", aldus Kleinsma. Maar het was allemaal niet voor niets.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten