TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Hélène Hendriks begint de uitzending van De Oranjezomer direct met handen als onderwerp.
Aan tafelgast Jack van Gelder vraagt Hélène of hij vindt dat ze mooie handen heeft, terwijl ze haar linkerhand omhoog steekt. Jack vindt van wel: "Ja, jij hebt mooie handen. Een goede grootte. Pianohanden zouden ze zeggen."
Hélène gaat door met haar rechterhand. "En deze? Een klein stukje af zoals je ziet." Jack vraagt hoe het is gebeurd en of dat met hockey was. "Ja klopt, dat is eraf geslagen. Dat weet ik altijd goed te verbergen, behalve nu," vertelt Hélène die jarenlang heeft gehockeyd.
Het hele hondenonderwerp komt eigenlijk aan bod doordat Jack heeft benoemd dat Theo Maassen 'perfecte presentatiehanden' heeft. Dit viel Jack op in Zomergasten. Hélène is benieuwd wat hij daar eigenlijk mee bedoeld. "Ik vind het ongelofelijk knap dat je een interview ingaat zonder papier en zonder oortje. Maar wat mij opvalt is dat hij hele grote handen heeft. In het gesprek omvat hij zijn mensen als het ware, op een hele goede manier", vertelt Jack.
De Oranjezomer is dagelijks te zien op SBS6, om 21.30 uur.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
14:25Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'