TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Hélène Hendriks begint de uitzending van De Oranjezomer direct met handen als onderwerp.
Aan tafelgast Jack van Gelder vraagt Hélène of hij vindt dat ze mooie handen heeft, terwijl ze haar linkerhand omhoog steekt. Jack vindt van wel: "Ja, jij hebt mooie handen. Een goede grootte. Pianohanden zouden ze zeggen."
Hélène gaat door met haar rechterhand. "En deze? Een klein stukje af zoals je ziet." Jack vraagt hoe het is gebeurd en of dat met hockey was. "Ja klopt, dat is eraf geslagen. Dat weet ik altijd goed te verbergen, behalve nu," vertelt Hélène die jarenlang heeft gehockeyd.
Het hele hondenonderwerp komt eigenlijk aan bod doordat Jack heeft benoemd dat Theo Maassen 'perfecte presentatiehanden' heeft. Dit viel Jack op in Zomergasten. Hélène is benieuwd wat hij daar eigenlijk mee bedoeld. "Ik vind het ongelofelijk knap dat je een interview ingaat zonder papier en zonder oortje. Maar wat mij opvalt is dat hij hele grote handen heeft. In het gesprek omvat hij zijn mensen als het ware, op een hele goede manier", vertelt Jack.
De Oranjezomer is dagelijks te zien op SBS6, om 21.30 uur.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie