TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Een jaar geleden kreeg de redactie van BOOS berichten over seksueel overschrijdend gedrag van diverse mensen bij The Voice of Holland. De vermeende daders werden de afgelopen week benaderd voor een reactie op de aantijgingen.
Nadat het bericht kwam dat RTL zelf ook onderzoek gaat doen, koos Jeroen Rietbergen eieren voor zijn geld. Hij stuurde een bekentenis en een spijtbetuiging naar BOOS en nam ontslag. Wie de andere verdachten zijn, is nog niet bekend.
Jeroen Rietbergen is al sinds 2010 betrokken bij The Voice of Holland. Hij neemt de muziek door met de kandidaten. En natuurlijk heeft Rietbergen ook al sinds jaar en dag een relatie met Linda de Mol die zich waarschijnlijk helemaal het apezuur is geschrokken van deze affaire.
Van Rietbergen speelde in het verleden veel samen met Marco Borsato. Ook hij heeft ernstige beschuldigingen van seksueel overschrijdend gedrag aan zijn broek. Borsato was jarenlang coach bij de talentenjacht.
The Voice is voorlopig niet meer op televisie te zien, RTL wil eerst onderzoek doen. De uitzending van BOOS, waarin meerdere oud-deelnemers beschuldigingen uiten tegen medewerkers van The Voice, wordt donderdag uitgezonden.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij