TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Een jaar geleden kreeg de redactie van BOOS berichten over seksueel overschrijdend gedrag van diverse mensen bij The Voice of Holland. De vermeende daders werden de afgelopen week benaderd voor een reactie op de aantijgingen.
Nadat het bericht kwam dat RTL zelf ook onderzoek gaat doen, koos Jeroen Rietbergen eieren voor zijn geld. Hij stuurde een bekentenis en een spijtbetuiging naar BOOS en nam ontslag. Wie de andere verdachten zijn, is nog niet bekend.
Jeroen Rietbergen is al sinds 2010 betrokken bij The Voice of Holland. Hij neemt de muziek door met de kandidaten. En natuurlijk heeft Rietbergen ook al sinds jaar en dag een relatie met Linda de Mol die zich waarschijnlijk helemaal het apezuur is geschrokken van deze affaire.
Van Rietbergen speelde in het verleden veel samen met Marco Borsato. Ook hij heeft ernstige beschuldigingen van seksueel overschrijdend gedrag aan zijn broek. Borsato was jarenlang coach bij de talentenjacht.
The Voice is voorlopig niet meer op televisie te zien, RTL wil eerst onderzoek doen. De uitzending van BOOS, waarin meerdere oud-deelnemers beschuldigingen uiten tegen medewerkers van The Voice, wordt donderdag uitgezonden.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'