TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Een jaar geleden kreeg de redactie van BOOS berichten over seksueel overschrijdend gedrag van diverse mensen bij The Voice of Holland. De vermeende daders werden de afgelopen week benaderd voor een reactie op de aantijgingen.
Nadat het bericht kwam dat RTL zelf ook onderzoek gaat doen, koos Jeroen Rietbergen eieren voor zijn geld. Hij stuurde een bekentenis en een spijtbetuiging naar BOOS en nam ontslag. Wie de andere verdachten zijn, is nog niet bekend.
Jeroen Rietbergen is al sinds 2010 betrokken bij The Voice of Holland. Hij neemt de muziek door met de kandidaten. En natuurlijk heeft Rietbergen ook al sinds jaar en dag een relatie met Linda de Mol die zich waarschijnlijk helemaal het apezuur is geschrokken van deze affaire.
Van Rietbergen speelde in het verleden veel samen met Marco Borsato. Ook hij heeft ernstige beschuldigingen van seksueel overschrijdend gedrag aan zijn broek. Borsato was jarenlang coach bij de talentenjacht.
The Voice is voorlopig niet meer op televisie te zien, RTL wil eerst onderzoek doen. De uitzending van BOOS, waarin meerdere oud-deelnemers beschuldigingen uiten tegen medewerkers van The Voice, wordt donderdag uitgezonden.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers