TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Vandaag is het precies een jaar geleden dat Piet Paulusma op 65-jarige leeftijd overleed aan de gevolgen van kanker. Omroep MAX herdenkt de geliefde weerman daarom in een speciale uitzending van Tijd voor MAX.
Dat meldt het tv-programma op de website.
In de bijzondere uitzending is Piets dochter Martsje te gast om te praten over de herinneringen die zij aan haar vader heeft. Daarnaast worden er beelden getoond van de onthulling van een monument voor de Friese weerman.
Piet Paulusma was 23 jaar lang een vaste waarde bij SBS6. Hij reisde stad en land af voor zijn weerberichten en sloot zijn bulletins steevast af met de inmiddels bekende Friese woorden 'oant moarn'. De laatste jaren van zijn loopbaan verzorgde hij het weerbericht bij Omroep MAX.
Tijd voor MAX is elke werkdag rond 17:10 uur te zien bij Omroep MAX op NPO 1.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Hélène Hendriks schrikt van relatiebreuk die ze als primeur krijgt in De Oranjezomer: 'Ik hoop dat het goedkomt'
09:35De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers zien Marokko het tot de WK-kwartfinales schoppen
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, De avondetappe, Another 48 Hrs.
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan