TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat liet de EO maandag weten.
EO-presentatoren Giovanca Ostiana en Tijs van den Brink gaan in gesprek met boeren, natuurbeschermers en politici. Zo zijn er verschillende boeren, bio-boeren en natuurbeschermers te gast. Ook de provinciale lijsttrekkers Rick Brink van het CDA, Lucas Brinkhuis van GroenLinks en Carla Evers van de BBB zijn aanwezig, net als hoogleraar ecologie Han Olff.
De uitzending is een week voor de Provinciale Statenverkiezingen waar het thema stikstof hoog op de agenda staat. De boerderij waar vandaan de uitzending gemaakt wordt, gaat een onzekere toekomst tegemoet. Dit omdat het dicht bij een natuurgebied ligt. Het veebedrijf is daarentegen al jarenlang intensief aan het samenwerken met natuurbeheerders.
De uitzending van Op1 is vanavond vanaf 22.30 uur te zien op NPO1.
De Bondgenoten verrast met nieuwe twist: 'Vijfde dier op de loer'
13:27Dit programma vervangt Wie Is de Mol? na de finale
12:54Dit is waarom Even tot Hier op zaterdag 16 mei 2026 niet te zien is
10:50Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start