TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat liet de EO maandag weten.
EO-presentatoren Giovanca Ostiana en Tijs van den Brink gaan in gesprek met boeren, natuurbeschermers en politici. Zo zijn er verschillende boeren, bio-boeren en natuurbeschermers te gast. Ook de provinciale lijsttrekkers Rick Brink van het CDA, Lucas Brinkhuis van GroenLinks en Carla Evers van de BBB zijn aanwezig, net als hoogleraar ecologie Han Olff.
De uitzending is een week voor de Provinciale Statenverkiezingen waar het thema stikstof hoog op de agenda staat. De boerderij waar vandaan de uitzending gemaakt wordt, gaat een onzekere toekomst tegemoet. Dit omdat het dicht bij een natuurgebied ligt. Het veebedrijf is daarentegen al jarenlang intensief aan het samenwerken met natuurbeheerders.
De uitzending van Op1 is vanavond vanaf 22.30 uur te zien op NPO1.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'