TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat liet de EO maandag weten.
EO-presentatoren Giovanca Ostiana en Tijs van den Brink gaan in gesprek met boeren, natuurbeschermers en politici. Zo zijn er verschillende boeren, bio-boeren en natuurbeschermers te gast. Ook de provinciale lijsttrekkers Rick Brink van het CDA, Lucas Brinkhuis van GroenLinks en Carla Evers van de BBB zijn aanwezig, net als hoogleraar ecologie Han Olff.
De uitzending is een week voor de Provinciale Statenverkiezingen waar het thema stikstof hoog op de agenda staat. De boerderij waar vandaan de uitzending gemaakt wordt, gaat een onzekere toekomst tegemoet. Dit omdat het dicht bij een natuurgebied ligt. Het veebedrijf is daarentegen al jarenlang intensief aan het samenwerken met natuurbeheerders.
De uitzending van Op1 is vanavond vanaf 22.30 uur te zien op NPO1.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?