TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat liet de EO maandag weten.
EO-presentatoren Giovanca Ostiana en Tijs van den Brink gaan in gesprek met boeren, natuurbeschermers en politici. Zo zijn er verschillende boeren, bio-boeren en natuurbeschermers te gast. Ook de provinciale lijsttrekkers Rick Brink van het CDA, Lucas Brinkhuis van GroenLinks en Carla Evers van de BBB zijn aanwezig, net als hoogleraar ecologie Han Olff.
De uitzending is een week voor de Provinciale Statenverkiezingen waar het thema stikstof hoog op de agenda staat. De boerderij waar vandaan de uitzending gemaakt wordt, gaat een onzekere toekomst tegemoet. Dit omdat het dicht bij een natuurgebied ligt. Het veebedrijf is daarentegen al jarenlang intensief aan het samenwerken met natuurbeheerders.
De uitzending van Op1 is vanavond vanaf 22.30 uur te zien op NPO1.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'
09:49Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'
08:56Tijl Beckand neemt 'met een beetje pijn in mijn hart' afscheid van Het Perfecte Plaatje Op Reis