TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Die boete lag er al sinds mei, maar Gillis heeft tot nu toe niet betaald en daarom worden er nu zwaardere maatregelen getroffen. De vakantieparkkoning moet betalen omdat er illegaal arbeidsmigranten verbleven op het Oostappen Vakantiepark De Berckt in Baarl.
Volgens Peter ligt het allemaal aan de beheerder van het vakantiepark in kwestie. Die is op vakantie en heeft daarom nog niet op de boete gereageerd. Maar hij liet eerder weten dat hij niet wil betalen omdat hij vindt dat de gemeente geen recht heeft op het geld.
Ondanks alles gaat SBS door met Massa is Kassa
Het is niet het enige probleem op het bordje van Peter Gillis. Hij wordt vervolgd wegens de mishandeling van zijn vriendin Nicole en op een vakantiepark in Lommel is er ook gerommel met arbeidsmigranten, belastingontduiking en achterstallig onderhuid bij huisjes.
Partnerbijdrage
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'