TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Die boete lag er al sinds mei, maar Gillis heeft tot nu toe niet betaald en daarom worden er nu zwaardere maatregelen getroffen. De vakantieparkkoning moet betalen omdat er illegaal arbeidsmigranten verbleven op het Oostappen Vakantiepark De Berckt in Baarl.
Volgens Peter ligt het allemaal aan de beheerder van het vakantiepark in kwestie. Die is op vakantie en heeft daarom nog niet op de boete gereageerd. Maar hij liet eerder weten dat hij niet wil betalen omdat hij vindt dat de gemeente geen recht heeft op het geld.
Ondanks alles gaat SBS door met Massa is Kassa
Het is niet het enige probleem op het bordje van Peter Gillis. Hij wordt vervolgd wegens de mishandeling van zijn vriendin Nicole en op een vakantiepark in Lommel is er ook gerommel met arbeidsmigranten, belastingontduiking en achterstallig onderhuid bij huisjes.
Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS
15:12Noa Zwan roert GTST-kijkers tot tranen met liedje: 'Prachtig'