TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Maassen heeft zelf nog niet gereageerd op de beschuldigingen aan zijn adres.
Dinsdag deelde Maassen een verklaring via zijn management, waarin zijn zus Judith, ex Karin en echtgenote Joyce reageren op de aantijgingen van wangedrag. "In eerste instantie reageerden we niet op het artikel omdat wij het blad niet erkennen als serieuze informatiebron", stellen zij. "Nu meer publicaties volgen en ook andere media dit oppakken toch een reactie om definitief helderheid te verschaffen."
Theo's ex-vrouw Karin vertelt in de verklaring dat ze bijna dertig jaar geleden een relatie met hem had. ''Het klopt zeker dat we destijds pittige ruzies hebben gehad, maar er is nooit iets gebeurd wat het vermelden waard is in roddeltijdschriften”, zegt Karin. Zijn zus Judith is niet te spreken over de manier waarop een journalist van Privé een grappig bedoelde opmerking heeft gebruikt voor een belastende kop in zijn artikel. ''Het is stuitend'', concludeert Judith.
Joyce, de echtgenote van Theo Maassen, benadrukt dat ze niet meewerkt heeft aan het artikel in tijdschrift Privé. ''Er wordt de indruk gewekt in de Privé dat ik heb meegewerkt aan twee artikelen en dat ik toestemming heb gegeven voor publicatie. Dat is niet het geval”, laat ze uit. ''De journalist is kwalijk te werk gegaan. Op details wil ik niet ingaan, onze privacy is al in hoge mate geschonden. Wel vind ik het belangrijk om met de buitenwereld te delen dat ik zowel Theo als mezelf niet herken in deze artikelen.”
Joyce voegt in de verklaring nog toe dat ze nog nooit iets gebroken heeft. Volgens de media hadden de ex-partner en huidige partner van Maassen door 'incidenten in de privésfeer' verwondingen opgelopen, waaronder een gebroken neus.
Evert Santegoeds, hoofdredacteur van weekblad Privé, heeft gereageerd op de verklaring van de zus, ex-partner en echtgenote van Maassen. ''Wij baseren ons op appberichten die wij hebben ontvangen. Onze verslaggever is keurig te werk gegaan. Joyce wist al een tijdje dat deze publicatie eraan zat te komen'', zegt hij erover. Santegoeds weigert antwoord te geven op de vraag of er toestemming gegeven is is om bepaalde quotes te publiceren.
De VPRO, waar Maassen het programma Zomergasten voor maakt, heeft onderzoek gedaan naar signalen van grensoverschrijdend gedrag. Dit heeft echter niets opgeleverd.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer
08:36De TV van gisteren: kijkers onder de indruk van heftige verhalen én Richard Groenendijk in Herinneringen voor het Leven
06:47Vanavond op TV: Goede tijden, slechte tijden, Daylight, Star Trek IV: The Voyage Home
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
