TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johan en Wilfred zijn uiteraard wel gewoon aanwezig.
René van der Gijp gaf onlangs aan het wel lekker te vinden om iedere woensdag vrij te zijn en dus zat de redactie van Vandaag Inside met een probleem, want wie kan 'Gijp' nou goed vervangen?
Na Hans Kraaij Jr. kwamen ze uit bij Albert Verlinde, die toch al geregeld te zien is in de populaire talkshow. Daarnaast is er ook duidelijk chemie tussen de theaterproducent en de heren dus de keuze zal niet al te ingewikkeld geweest zijn.
Heeft Albert, die zichzelf de 'inval-Gijp noemt', een beetje klaar voor dit nieuwe vaste tv-avontuur? "Ik heb er heel veel zin in maar ik sta ervan te kijken wat dat allemaal losmaakt", vertelde hij woensdagochtend op Radio 538.
Verlinde voelt dat het programma enorm leeft bij de mensen en dat doet hem een beetje denken aan zijn tijd bij RTL Boulevard: "Iedereen houdt van dit programma, kijkt naar dit programma. Als ik op straat loop dan hoor je alleen maar van: 'succes en zet hem op'. Dat is toch fantastisch."
Albert Verlinde is iedere woensdagavond te zien in Vandaag Inside, dat om 21:35 uur te zien is op SBS6.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
De TV van gisteren: kijkers De Bondgenoten smullen van vete tussen Anouk en Fabiënne
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
17:01Robert Jan (B&B Vol Liefde) deelt op ludieke wijze hoe het met hem gaat
15:05Johan Derksen blikt terug op opvallende uitspraak: 'Denk ik nog steeds zo over'
13:48Zien: bekijk de trailer van het nieuwe seizoen van Woeste Grond