TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederland is binnenkort weer een nieuwe dagelijkse realityshow rijker, want in Muscles & Brains gaan we niet alleen veel fysieke spellen voorbij zien komen maar kunnen we de kandidaten ook 24/7 volgen in hun kamp. Dit is alles wat je moet weten over het NET5-programma.
Ben je al fan van De Bondgenoten? Dan kun je Muscles & Brains ook toevoegen aan je kijklijst.
In de nieuwe reality gameshow Muscles & Brains wordt gekeken of kracht en slimheid echt de perfecte combinatie is om onverslaanbaar te zijn. Daarom vormen zes sterke mannen en zes slimme vrouwen verschillende duo’s en gaan zij samenleven in een kamp op een tropische locatie. Elk duo heeft zijn eigen container waar ze in wonen.
Bij aankomst worden er zes duo’s gevormd en voeren zij zware fysieke opdrachten uit en moeten ze verschillende breinbrekers zien op te lossen. Dit allemaal onder de leiding van presentator Jan Versteegh. De Muscles & Brains zijn afhankelijk van elkaar, want het eindresultaat van een opdracht hangt af van hoe goed ze allebei presteren. Aan het eind van de week wordt met een ranking bepaald wie er uiteindelijk immuniteit heeft en welk duo met de minste punten het programma moet verlaten. Zij worden weer vervangen voor andere spelers.
De duo’s mogen na deze week opnieuw gevormd worden, maar mogen ook bij elkaar blijven. Hier moet dus tactisch gekozen worden.
Naast alle spellen worden de kandidaten 24/7 gevolgd in het kamp en kunnen we zien wat ze daar allemaal uitspoken. “De strubbelingen, woordenwisselingen, vriendschappen en zelfs liefdesrelaties die ontstaan,” laat Talpa weten.
In de laatste twee finaleweken komen er geen nieuwe Muscles en Brains meer bij. Aan het begin van de finaleweken vormen de deelnemers voor de laatste keer duo’s en blijven deze ook zo tot de grote finale. Uiteindelijk spelen twee duo’s het finalespel en strijden zij om een geldprijs van 100.000 euro.
Muscles & Brains is vanaf 28 oktober elke werkdag om 20:30 uur te zien bij NET5.
De streamingtip van de week: The Gentleman seizoen 2
13:30Wanneer speelt Botic van de Zandschulp zijn US Open-kwartfinale tegen Zverev?
11:28Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'
10:14Peter van der Vorst stopt bij DPG Media