TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Samen met Dwight Dissels, Sharon Doorson, Pearl Jozefzoon (allemaal The Voice) en Klaasje Meijer (K3) zijn zij de zangers die schuilgaan achter de zogenaamde avastars, de virtuele artiesten die tegen elkaar strijden en de namen Bengelo, Fae, Jayvee, Jimmy Cool, Kioko, Chanora, Skye en Juan dragen. De zangers zorgen voor de aansturing van het gezicht en de stem en dan is er ook nog een professionele danser die dankzij een speciaal pak het lichaam aanstuurt.
Avastars wordt gepresenteerd door YouTuber Kalvijn voor wie het zijn eerste grote show is. Er is ook nog een jury en daar zitten DJ Nicky Romero, Nick en Simon en choreograaf Dan Karaty in. De virtuele artiest die de show wint, krijgt niet alleen een geldprijs maar gaat ook een duet - inclusief videoclip - opnemen met Davina Michelle. Nick & Simon zitten in de show naast elkaar, dus ze hoeven elkaar niet aan te kijken.
Maar de meest bijzondere naam in de line-up is toch die van Ben Saunders die ooit het eerste seizoen van The Voice of Holland in 2011 won. Er leek hem een grote carrière te wachten maar dat liep in de soep toen hij een verkeersregelaar mishandelde, meerdere voertuigen vernielde en ook nog lid werd van de -inmiddels verboden- motorclub Satudarah. Saunders verdient nu zijn geld met tatoeëren.
Misschien dat Ben via Avastars zijn comeback kan maken. De talentenjacht is vanaf 24 februari wekelijks om 20.30 uur te zien op SBS6.
Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten
20:19Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025