TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maaike en Feico hebben op het West-Friese platteland een stolpboerderij verbouwd tot bed and breakfast. De monumentale elementen van de boerderij uit 1870 hebben ze behouden, zoals een schouw waarop een Bijbelse voorstelling is te zien.
Ze hebben hun B&B vernoemd naar de verschillende koggehuizen die in Hem en omgeving te zien zijn. De eieren bij het ontbijt komen van hun eigen kippen en in de kas in de tuin verbouwt het stel groenten en fruit. Maaike en Feico mogen als eerste hun B&B aan het gezelschap laten zien.
Daarna gaan ze door naar Egmond aan Zee, waar Margriet en Koos een slaap- en ontbijtplek uitbaten in hun huis midden in een winkelstraat. Eelke en Mario zijn de derde deelnemers aan Bed & Breakfast. Hun logeerboot ligt in Rotterdam.
Benieuwd? Deze aflevering van Bed & Breakfast is op dinsdag 2 april vanaf 20:30 uur te zien biJ MAX op NPO1.
Gover Meit onherkenbaar in Belgische talkshow
10:10GTST-ster Lone van Roosendaal houdt van vrouwen met een randje
09:39Dit programma vervangt Roadtrippers VIPS op SBS6
07:39Videoland-serie Vals Spel krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
07:38De TV van gisteren: Meer dan 1 miljoen kijkers zien razendsnelle huizenjacht in Kopen Zonder Kijken