TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zangeres en actrice Bente Fokkens won afgelopen seizoen van De Verraders: Halloween en zou zo nog een keer meedoen aan het loodzware spel.
Dat vertelt ze aan RTL Boulevard.
Er staat nog geen All Stars-editie van De Verraders op de planning, maar mocht die er ooit komen dan is Bente weer van de partij. "Ik zou het echt doen."
De spelshow is zo'n groot succes dat er meerdere versies van het programma zijn gemaakt. Zo ontstond er vorig jaar een Halloween-editie en er komt binnenkort een variant aan waarin onbekende Nederlanders de strijd met elkaar aangaan.
Bente denkt dat de variant met onbekenden nóg spannender wordt, omdat je die mensen van tevoren helemaal niet kent. "Je kan dan over alles liegen. Over je beroep, waar je woont. Je kan heel ver gaan."
Naar verwachting is De Verraders met onbekenden in 2024 te zien bij RTL 4 en Videoland.
Streep door tweede seizoen Kees Flodder: Tatjana reageert
21:14Ze zijn er!: Dit zijn de eerste beelden van de Woeste Grond-film
20:50Nasrdin Dchar regisseert nieuwe dramaserie voor Omroep MAX
20:06Bert van Leeuwen over einde Het Familiediner: 'Het verveelt mij nog niet'
16:33De Bondgenoten komt tijdens Gouden Televizier-Ring Gala met een livestream