TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In april werd bekend dat Kalvijn de nieuwe spelshow Ja of Nee? gaat presenteren bij SBS6. We weten nu ook dat hij daar hulp bij krijgt van niemand minder dan Britt Dekker.
Dat vertelde de presentatrice maandag aan tafel bij De Oranjezomer.
In de spelshow worden optredens en fragmenten getoond aan een publiek van honderd mensen die hierover vervolgens een vraag moeten beantwoorden met ja of nee. Volgens Britt is het een mix van Doet-ie 't of Doet-ie 't Niet en Wedden Dat. "Een heel nieuw programma met allemaal hele toffe challenges."
Er is dus een nieuw tv-duo geboren, want Britt en Kalvijn hebben nog niet eerder met elkaar op de bühne gestaan. "Volgens mij hadden we al wel toestemming om het te vertellen", aldus Britt. De opnames zijn op dit moment op de helft.
Een startdatum is nog niet bekend, maar we verwachten dat de show dit najaar op de buis verschijnt.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji