TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zit je met nog meer onbeantwoorde vragen over The Masked Singer 2023? Houd dan deze pagina in de gaten.
Lees ook: Alles over The Masked Singer 2023
In de eerste aflevering van dit seizoen gaf ook de Druiventros acte de présence. Van wie o wie is het paars-groene fruitstuk het alter ego? De Frans uitziende makker heeft naar eigen zeggen 'een aardige staat van dienst' en 'zingt graag een deuntje mee'.
De Druiventros:
- Wijn, wijn, wijn!
- 'Het is mij!'
- Sappige pak
- Orgelmuziek
- Lange relatie
- 'Mooiste druifje van de TROS''
- Veel (klein)kinderen
- Frans Chateau
- Druif met pit
- Lang in het vat
- Praatjes geen gaatjes
- Balans
- Water bij de wijn #TheMaskedSinger — Judith (@judithblogtsolo) November 10, 2023
De bevestigde hints:
Het publiek ging in de eerste aflevering direct voor namen als Bert van Leeuwen, Ilja Gort en Martien Meiland. Terecht, want... *spoiler alert* het ging ook om Bert van Leeuwen.
Je had dit kunnen weten door de hint 'fruitschaal' die verwijst naar zijn vele (klein)kinderen, een leeuwenkop en natuurlijk waren er ook genoeg hints richting Het Familiediner. Van de limonade (verwijzend naar de bekende limousine) tot de uitspraak 'water bij de wijn doen' die wijst op alle ruzies die hij heeft moeten oplossen. Als klap op de vuurpijl stond er ergens '60 dat verwijst naar Berts geboortejaar.
The Masked Singer is iedere vrijdag vanaf 20:00 uur te zien op RTL4. Terugkijken kan via Videoland.
Miljoenenjacht Terugkijken: Berteld wint 207.000 euro bij Linda de Mol
08:52Je kunt slapen in de caravan van All You Need Is Love en dit kost het
08:15De TV van gisteren: veel kritiek op Cruijff-docu en Miljoenenjacht vond men maar saai
09:35Kijkers genieten van klagende Gerard Joling op vakantie in Only Joling (video)
08:47Maan in De Geknipte Gast: 'Sommige reacties blijven me raken'