TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En dat is vast een enorme opluchting voor finalisten Rosario Mussendijk, Fons Hendriks en Anna Gimbrère.
Waar Jurre Geluk, Ranomi Kromowidjojo en Daniël Verlaan vorig jaar nog groots werden ontvangen bij Paleis Soestdijk, kozen de makers dit jaar weer voor het oude vertrouwde Vondelpark. Daar wachtten enorm veel fans, oud-kandidaten en natuurlijk Rik van de Westelaken op de grote onthulling. Want, was Rosario nu de saboteur; had Fons een dubbelrol; of was het toch Anna die ons al die weken heeft misleid?
Voorafgaand aan deze finale-aflevering gingen zo'n 49% van alle verdenkingen uit naar Anna Gimbrère en dat... bleek het enige juiste antwoord. "Sorry voor het liegen", bracht de presentatrice dan ook uit aan al haar medekandidaten. "Dit voelt echt als een opluchting. Ik heb de tranen in mijn ogen staan. Echt geweldig om mee te maken!"
En de winnaar...
Maar nu rest de vraag: wie gaat er naar huis met het prachtige geldbedrag? Zowel Fons als Rosario zetten de laatste test in op de presentatrice, maar toch is het uiteindelijk Fons die aan het langste eind trekt. Hij had namelijk 35 van de vragen goed, in tegenstelling tot de 32 van Rosario.
Heb je Wie Is de Mol? 2024 compleet gemist? Kijk dit seizoen dan terug via NPO Plus en NLZiet.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'