TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En dat is vast een enorme opluchting voor finalisten Rosario Mussendijk, Fons Hendriks en Anna Gimbrère.
Waar Jurre Geluk, Ranomi Kromowidjojo en Daniël Verlaan vorig jaar nog groots werden ontvangen bij Paleis Soestdijk, kozen de makers dit jaar weer voor het oude vertrouwde Vondelpark. Daar wachtten enorm veel fans, oud-kandidaten en natuurlijk Rik van de Westelaken op de grote onthulling. Want, was Rosario nu de saboteur; had Fons een dubbelrol; of was het toch Anna die ons al die weken heeft misleid?
Voorafgaand aan deze finale-aflevering gingen zo'n 49% van alle verdenkingen uit naar Anna Gimbrère en dat... bleek het enige juiste antwoord. "Sorry voor het liegen", bracht de presentatrice dan ook uit aan al haar medekandidaten. "Dit voelt echt als een opluchting. Ik heb de tranen in mijn ogen staan. Echt geweldig om mee te maken!"
En de winnaar...
Maar nu rest de vraag: wie gaat er naar huis met het prachtige geldbedrag? Zowel Fons als Rosario zetten de laatste test in op de presentatrice, maar toch is het uiteindelijk Fons die aan het langste eind trekt. Hij had namelijk 35 van de vragen goed, in tegenstelling tot de 32 van Rosario.
Heb je Wie Is de Mol? 2024 compleet gemist? Kijk dit seizoen dan terug via NPO Plus en NLZiet.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij