TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Welke liedjes de artiesten samen zullen brengen, blijft echter nog wel een verrassing.
Het is inmiddels vaste prik in het populaire AVROTROS-programma Beste Zangers: de laatste aflevering van het seizoen staat altijd in het teken van duetten. Claude, Tangarine, Hannah Mae, SERA, Rikki van Rondé, Karin Bloemen en Matthijn Buwalda zullen dan ook aanstaande zaterdag in een of meerdere samenstellingen van zich laten horen.
Benieuwd om welke combinaties het dit jaar draait? De onderstaande foto's geven alvast wat weg...
Duet 1: Hannah Mae & Rikki Borgelt
Duet twee: Tangarine & Karin Bloemen
Duet drie: Hannah Mae & Claude
Duet vier: Claude & Matthijn Buwalda
Duet vijf: Rikki Borgelt & Tangarine
Duet zes: Karin Bloemen & Matthijn Buwalda
Duet zeven: Sera & Rikki Borgelt
De duettenaflevering van Beste Zangers zie je op zaterdag 2 november vanaf 20:30 uur bij AVROTROS op NPO 1.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij