TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eerder moesten John de Bever en Sylvia Geersen al het veld ruimen in Stars on stage, waardoor er nog zes deelnemers in de race zijn. Een even getal en dat komt goed uit, want deze week stonden er duetten op de planning.
Zangeres Emma Heesters en schaatser Michel Mulder waagden zich aan een nummer uit Aladdin, Gerard Joling en Susanna Klibansky waren Henry Higgins en Eliza Doolittle in My fair lady en Lisa Loeb en Glen Faria vormden een setje voor een duet uit The greatest showman.
Na de duetten volgde een bijzondere productie met hoogtepunten uit Westside story waarin alle kandidaten nog een kort solo optreden gaven om de maar liefst 1 uur en drie kwartier aan zendtijd te vullen. De jury, bestaande uit Paul de Leeuw, Albert Verlinde, Jim Bakkum en Chantal Janzen, gaf aan iedere deelnemer individueel punten. Een eenvoudigde optelsom bepaalde dat Glen en Gerard in de gevarenzone stonden.
In de slotfase van Stars on stage moet er een klein stukje uit musicalklassieker There's no business like showbusiness gezongen worden. Die performance bepaalt voor wie het doek valt. Vorige week stond Joling ook al in The final curtain-ronde. Toen wist hij de strijd tegen Sylvia Geersen te overleven. Het oud-model was zelfs blij dat ze naar huis werd gestemd. Nu was het Geer die er aan moest geloven.
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival