TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadat een week eerder zanger Jaap Reesema met opgeheven hoofd vertrok, begonnen nog zes amateurfotografen aan de nieuwe aflevering.
Voor dag en dauw werd het zestal verwacht in 'een pretpark in Kaatsheuvel' om in één beeld pure emotie vast te leggen. Van kinderen in fonteintjes tot wachtende ouders bij attracties. Het was Patrick Martens die de beste kiek maakte. Dit trucje flikte hij ook in de tweede opdracht: een 1950s Hollywood glamourshoot met familieleden. Patrick wist zijn moeder zo treffend neer te zetten dat zijn plaat een 9 kreeg.
Toen de punten voor beide shoots geteld waren bleek dat Bridget Maasland, vorige week nog weekwinnaar, ineens in de gevarenzone stond met Ruth Jacott die al weken onderaan het klassement bungelt. Ruth had een 5.2 voor haar eerste foto en dat kon een dikke 6 voor de tweede niet compenseren. Zoals Tijl Beckand opmerkte: er waren geen Houdini-achtige escapes meer bij.
Ruth pakt haar verlies sportief op: "Het is niet anders, maar terecht hoor. Ik denk aan elke shoots prettig terug, vooral de naaktshoot. Dit is een van mijn favoriete programma's... en dat ik daar aan mee mag doen: heel bijzonder."
Bekijk de eerste beelden van het tweede seizoen De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
10:16De eerste beelden van Bestemming X 2026 zijn verschenen
10:00Barbara de Loor onthult haar favoriete serie: 'Er zit veel humor en zelfspot in'
09:54Hoe leuk: alle afleveringen van De Fabeltjeskrant komen online
09:23Dit gaat er nu echt veranderen voor BinnensteBuiten in 2027