TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadat een week eerder zanger Jaap Reesema met opgeheven hoofd vertrok, begonnen nog zes amateurfotografen aan de nieuwe aflevering.
Voor dag en dauw werd het zestal verwacht in 'een pretpark in Kaatsheuvel' om in één beeld pure emotie vast te leggen. Van kinderen in fonteintjes tot wachtende ouders bij attracties. Het was Patrick Martens die de beste kiek maakte. Dit trucje flikte hij ook in de tweede opdracht: een 1950s Hollywood glamourshoot met familieleden. Patrick wist zijn moeder zo treffend neer te zetten dat zijn plaat een 9 kreeg.
Toen de punten voor beide shoots geteld waren bleek dat Bridget Maasland, vorige week nog weekwinnaar, ineens in de gevarenzone stond met Ruth Jacott die al weken onderaan het klassement bungelt. Ruth had een 5.2 voor haar eerste foto en dat kon een dikke 6 voor de tweede niet compenseren. Zoals Tijl Beckand opmerkte: er waren geen Houdini-achtige escapes meer bij.
Ruth pakt haar verlies sportief op: "Het is niet anders, maar terecht hoor. Ik denk aan elke shoots prettig terug, vooral de naaktshoot. Dit is een van mijn favoriete programma's... en dat ik daar aan mee mag doen: heel bijzonder."
Greetje uit Urk! na relatiebreuk: 'Er is trauma, ik kan het niet mooier maken'
10:47Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?
Een nieuwe generatie voegt zich in Expend4Bles bij ’s werelds beruchtste huurlingen.
