TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadat een week eerder zanger Jaap Reesema met opgeheven hoofd vertrok, begonnen nog zes amateurfotografen aan de nieuwe aflevering.
Voor dag en dauw werd het zestal verwacht in 'een pretpark in Kaatsheuvel' om in één beeld pure emotie vast te leggen. Van kinderen in fonteintjes tot wachtende ouders bij attracties. Het was Patrick Martens die de beste kiek maakte. Dit trucje flikte hij ook in de tweede opdracht: een 1950s Hollywood glamourshoot met familieleden. Patrick wist zijn moeder zo treffend neer te zetten dat zijn plaat een 9 kreeg.
Toen de punten voor beide shoots geteld waren bleek dat Bridget Maasland, vorige week nog weekwinnaar, ineens in de gevarenzone stond met Ruth Jacott die al weken onderaan het klassement bungelt. Ruth had een 5.2 voor haar eerste foto en dat kon een dikke 6 voor de tweede niet compenseren. Zoals Tijl Beckand opmerkte: er waren geen Houdini-achtige escapes meer bij.
Ruth pakt haar verlies sportief op: "Het is niet anders, maar terecht hoor. Ik denk aan elke shoots prettig terug, vooral de naaktshoot. Dit is een van mijn favoriete programma's... en dat ik daar aan mee mag doen: heel bijzonder."
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'