TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Teamcaptains Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek verwelkomen vandaag twee debuterende spelers in Dit Was het Nieuws.
Britt Dekker is al sinds 2009 een vaste waarde op televisie, maar de spraakmakende programmamaker schoof nooit eerder aan in de satirische nieuwsquiz. Met haar sportkennis zit het vast goed: Dekker is een van de presentatoren van Zappsport en actief als dressuurruiter. Toen ze haar contract bij Talpa tekende, kreeg ze paard George als vergoeding. Met hem bereikte ze vorig jaar de elfde plaats op het Nederlands Kampioenschap dressuur.
Dekker neemt het op tegen Fresia Cousiño Arias. Het grote publiek leerde de sportverslaggever van ESPN eerder dit jaar kennen toen ze meedeed aan Wie is de Mol?. Arias hield het vol tot de finale en won.
Greetje Hakvoort: 'Ik ben binnenkort in meerdere familieprogramma's te zien'
14:00Reality-docu over Ali B op komst? 'Gevolgd door vlogcamera'
13:10André en Janny gaan niet varen dit jaar maar nodigen jou wel uit voor dit nieuwe programma
12:37Carrie op Vrijdag strikt Hollands showbizz-icoon: 'Exclusief interview'
12:18Zeeman Confronteert op deze dag terug op tv: spektakel gegarandeerd