TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na acht weken vol spanning is hét moment weer aangebroken in Heel Holland Bakt. Wie mag zich dit seizoen de beste thuisbakker van Nederland noemen?
Deze drie bakkers nemen het in ieder geval tegen elkaar op in de finale van het elfde seizoen.
Acht weken lang hebben Aruna Sitaram, Susan Veninga en Tim Huijser alles gegeven en nu is de eindstreep in zicht. Nog één keer moeten ze tegen elkaar strijden tijdens de finale. De eerste opdracht heeft nog niet heel veel te maken met bakken, want ze moeten namelijk suikerblazen.
Als laatste staat natuurlijk, net als elk jaar, het spektakelstuk op het programma. Dit keer moeten de Aruna, Susan en Tim zich van hun meest romantische kant laten zien en een spectaculaire voorjaarsbruidstaart bakken.
Uiteraard is André van Duin er tijdens de finale weer gewoon bij. Hij moest namelijk tijdens de halve finale verstek laten gaan omdat hij zich niet lekker voelde. Vanuit bed had hij via een tablet nog wel contact met zijn mede-juryleden Janny van der Heijden en Robèrt van Beckhoven.
Vorig jaar won Mercedes Roggen het tiende seizoen van Heel Holland Bakt en ontving toen een speciaal voor het jubileumseizoen gemaakte bokaal van chocolade. Alleen sneuvelde die niet lange tijd later.
De finale van Heel Holland Bakt is te zien op zondag 17 maart om 20:25 uur op NPO1.
Paul de Leeuw weet wat Claude moet doen op Songfestival
15:10Eva Simons bedankt The Passion-kijkers na indrukwekkend optreden
13:53Angela de Jong over Lubach: 'Geen lachband, maar ze worden opgefokt'
13:32Trijntje Oosterhuis en Frans Duijts in Play That Song Again
11:49Video: Sylvie Meis sneert naar John de Mol en Vandaag Inside-mannen